Sport

Bayern Munich falenderon shqiptarët dhe vendos flamurin kuqezi

               Publikuar në : 10:39 - 30/12/19 liberale

Bayern Munchen ka shumë tizof shqiptarë dhe për këtë arsye klubi bavarez ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i falenderuar për mbështetjen e dhënë gjatë viti 2019.

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, Bayern shkruan: “Faleminderit për mbështetjen tuaj në vitin 2019”, një shkrim të cilin e shoqëron edhe me “emojin” e shqiponjës.

Gjithashtu edhe në foton e postuar bashkëngjitur postimit, shihet goleadori i bavarezëve Levandovski me sfondin e flamurit shqiptar./Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back