Aktualitet

Bashkëshorti denoncon në Polici zhdukjen prej 4 ditësh të 30-vjeçares

Shkruar nga Liberale
Bashkëshorti denoncon në Polici zhdukjen prej 4 ditësh të

Ditën e djeshme shtetasi me iniciale E. T., i është drejtuar Policisë për të raportuar zhdukjen e së shoqes.

Bëhet me dije se shtetasja me iniciale L. H., 30 vjeçe, prej 4 ditësh është larguar nga banesa dhe nuk dihet ende vendndodhja e saj. Ndërkohë grupi hetimor pas rastit të denoncuar nga i shoqi i 30-vjeçares po vijon punën për gjetjen e saj.

“Me datë 14.12.2021, shtetasi E. T., ka kallëzuar se me datë 11.12.2021 është larguar dhe nuk është kthyer në banesë, bashkëshortja e tij, shtetasja L. H., 30 vjeçe”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH