Showbiz

Bashkëpunim muzikor me Maestron? Luizi Ejlli habit me përgjigjen e tij: Atij duhet ti…

Shkruar nga Liberale
Bashkëpunim muzikor me Maestron? Luizi Ejlli habit me përgjigjen e

Fituesi i “BBV” Luiz Ejlli pas pjesmarrjes në këtë reality show po ‘korr’ suksese të një pas njëshme. Këngëtari shkodran ka thyer rekorde sa i përket çmimeve të ofertave për bashkëpunime dhe projektet e tij muzikore janë “hitet” e momentit.

Mirëpo pas daljes nga ky spektakël ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë zhvillon biseda me ndjesëit e tij.

Edhe ditën e sotme ai ka bërë një bisedë virtuale me fansat e tij në Instagram.

E teksa një nga fansat e ka pyetur se ‘a do bëjë një këngë me Noizyn’, këngëtari u përgjigj: “po me të gjithë”.

“A do bësh bashkëpunim me Maestron” e pyeti një tjetër, ndërsa fituesi i “BBV” tha se Kllogjeri nuk pranon, pasi sipas tij ai do një kërkesë me shkrim.

“Nuk pranon ai, duhet ti bëj një kërkesë me shkrim, ka radhë”– u shpreh Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH