Aktualitet

Basha zbulon arsyen e vizitës në Kosovë: Erdha sepse më ftoi…

               Publikuar në : 12:01 - 20/07/20 liberale

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një konferencë të përbashkët me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti tha se kishte shkuar në Kosovë pas ftesës së këtij të fundit.

“Vizita ime është paksa e vonuar. Ndodh në zhvillimet qe ju përmendët. Ndodh pas ftesës së kryeministrit Hoti. Do takohem me presidentin Thaçi, por dhe lideët e tjerë.”, tha Basha. /Gazeta Liberale

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back