Aktualitet

Basha uron një ditë të gëzueshme me një foto të veçantë

               Publikuar në : 11:47 - 16/02/20 liberale

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur që ditën e dielë ta kalojë nën shoqërinë e bashkëshortes së tij, Aurelës.

Ai ka postuar një foto “plot diell” në Facebook teksa ju uron të gjithëve një të dielë të gëzueshme.

“Ju uroj një të dielë të mbarë ☀ dhe orë të gëzueshme me njerëzit tuaj të dashur😊“, shkruan Basha. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back