Aktualitet

Basha nxjerr videon: Demokratët kanë zgjedhur të ardhmen, shqiptarët duan ndryshimin

Shkruar nga Liberale
Basha nxjerr videon: Demokratët kanë zgjedhur të ardhmen,

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përmes një postimi në rrjetet sociale pohon se demokratet kanë zgjedhur të ardhmen, duke shtuar se shqiptarët duan ndryshimin.

Në një video të postuar në ‘Facebook’, lideri demokrat thekson se demokratët janë të çliruar nga e kaluara, dhuna dhe gjuha e urrejtjes.

“Demokratët janë të vendosur të sjellin një të ardhme më të mirë për të gjithë, të çliruar përfundimisht nga e kaluara, dhuna dhe gjuha e urrejtjes.”, shkruan Basha.

Videon e gjeni KETU

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH