Aktualitet

Basha: Nuk e bunkerizoj PD-në për interesat e një personi

Shkruar nga Liberale
Basha: Nuk e bunkerizoj PD-në për interesat e një personi

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me dyer të mbyllura, në selinë blu pasditen e sotme me krerët e degëve

Mësohet se në mbledhjen tri-orëshe janë diskutuar dhe deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha, teksa ky i fundit ka thënë se do të kandidojë për kryetar të PD dhe do të zbulojë brenda javës datën për mbledhjen e Kuvendit Kom

Siç bëhet me dije nga mediet, Basha ka thënë para krerëve të degëve se “nuk e bunkerizoj Partinë Demokratike për interesat e një personi. Në PD nuk do të ketë institucione paralele. Armiku jonë i vetëm është Edi Rama”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH