Aktualitet

Basha ironi me Berishën për personat e armatosur në PD

Shkruar nga Liberale
Basha ironi me Berishën për personat e armatosur në PD

Me ironi që shkaktuar të qeshura, iu përgjigj kryedemokrati Lulzim Basha pretendimeve të ish kryeministri Sali Berisha, se persona me armë u shfaqën në PD gjatë rikthimit të tij në seli.

“Po, Jorida Tabaku dhe Ina Zhupa ishin të armatosura me kallshnikovë, ndërsa Endri Hasa u kap në flagrancë në prani të një mortaje të kalibrit të rëndë. Flutura Açka pistoletë me silenciator", u shpreh Basha.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH