Aktualitet

Basha i përgjigjet Ramës: Pas çdo gërrvërri ti fsheh vjedhjet e tua

Shkruar nga Liberale
Basha i përgjigjet Ramës: Pas çdo gërrvërri ti fsheh

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar me një postim në Twitter duke iu drejtuar kryeministrit Edi Rama.

"Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd dhe krizën ku i ke zhytur njerëzit. Pas çdo gërrvërri ti fsheh vjedhjet e qeverisë prej miliona eurosh, si mbrëmë me inceneratorët. Para që duhet të shkojnë te shëndetësia, të papunët, pensionistët e biznesi në krizë.", shkruan Rama. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH