Aktualitet

Basha falenderon demokratët e Dibrës: Mirënjohje që zgjodhët që PD të...

Shkruar nga Liberale
Basha falenderon demokratët e Dibrës: Mirënjohje që

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka qenë i pranishëm këtë të mërkurë në Dibër, ku është takuar me demokratët atje.

Basha, ka publikuar në rrjetin social “Twitter” një video nga atmosfera e krijuar dhe shpreh falënderimin e tij për të pranishmit.

Postimi i Bashës:

Basha poston videon nga Dibra:

Mirënjohje demokratëve të Dibrës që me zemër #ZgjodhënTëArdhmen, zgjodhën që Partia Demokratike të jetë shpresa, alternativa dhe instrumenti për të sjellë ndryshimin që shqiptarët presin ??✌️

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH