Aktualitet

Basha del nga selia e PD-së, niset drejt qytetarëve që protestojnë

Shkruar nga Liberale
Basha del nga selia e PD-së, niset drejt qytetarëve që

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do t’i bashkohet protestës së artistëve dhe qytetarëve për Teatrin Kombëtar që u shemb një ditë më parë.

Basha ka dalë nga selia e PD duke u drejtuar tek protestuesit. Kujtojmë që protesta ka nisur që prej orës 16:30. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH