Aktualitet

Basha: Berisha do të jetë kandidat për deputet ku të dojë

               Publikuar në : 22:13 - 17/09/20 liberale

Kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh se ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë kandidat për deputet në listat për zgjedhjet e ardhshme, 25 prill 2021.

I pyetur se në çfarë zone, në cilin qytet, Basha ishte i qartë dhe i prerë “Në çfarë zone të dojë, ku të dojë” tha ai në Opinion.

Ish-kryeministri, Sali Berisha në një emision në fillim të shtatorit, u shpreh se do ta vendoste vetë ai kur do të tërhiqej nga politika dhe jo të tjerët.

 

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back