Aktualitet

Basha: Berisha do të jetë kandidat për deputet ku të dojë

Shkruar nga Liberale
Basha: Berisha do të jetë kandidat për deputet ku të

Kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh se ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë kandidat për deputet në listat për zgjedhjet e ardhshme, 25 prill 2021.

I pyetur se në çfarë zone, në cilin qytet, Basha ishte i qartë dhe i prerë “Në çfarë zone të dojë, ku të dojë” tha ai në Opinion.

Ish-kryeministri, Sali Berisha në një emision në fillim të shtatorit, u shpreh se do ta vendoste vetë ai kur do të tërhiqej nga politika dhe jo të tjerët.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH