Showbiz

“Baronesha” fut në lojë 4 finalistët/ Fituesi shpërblehet me 1 mijë euro, si do të funksionojë loja?

Shkruar nga Liberale
“Baronesha” fut në lojë 4 finalistët/ Fituesi

“Baronesha” e njohur prej vitesh tashmë në Shqipëri, që sjell marketet më të mira cilësore të produkteve e jo vetëm, ka sjell një lojë zbavitëse për katër finalistët gjatë ditës së sotme.

Në oborr ndodhet tavolina me akullore për secilin banorë, por dhe dënimet përkatëse gjithashtu.

Ata duhet që të tërheqin gotën e mbushur me ujë nëpërmjet letrës higjienike, e kjo sfidë do të quhet e fituar në rast se banorët do të arrijnë ta pozicionojnë gotën në kuadratin e fundit të akullores.

Fituesi i lojës përfiton si shpërblim 1 mijë euro.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH