Sport

Barazohen shifrat në "Elbasan Arena", Shqipëri- Andorra 1-1

Shkruar nga Liberale
Barazohen shifrat në "Elbasan Arena", Shqipëri- Andorra 1-1

Barazohen shifrat në "Elbasan Arena" mes Shqipërisë dhe Andorrës. Ka mjaftuar një harkim nga e majta dhe futbollisti i Andorrës Martinez nuk ka falur brenda zonës, duke barazuar shifrat. Shqipëria shënoi në minutën e gjashtë me gol të Bekim Balajt, por siç duket festa kuqezi nuk zgjati shumë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH