Aktualitet

Banorët e një pallati të dëmtuar në Durrës, protestë para Bashkisë

Shkruar nga Liberale
Banorët e një pallati të dëmtuar në Durrës,

Banorët e një pallati të dëmtuar në Durrës kanë dalë në protestë para Bashkisë së qytetit.

Pallati i tyre është dëmtuar nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit i cili u mori jetën 51 personave.

Sipas Report Tv banorët thonë se pallati është kontrolluar nga specialistët dhe duhet riparuar.

Vijon.../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH