Showbiz

Balerina 35-vjeçare: Burrat largohen kur mësojnë se jam e virgjër

Shkruar nga Liberale
Balerina 35-vjeçare: Burrat largohen kur mësojnë se jam e

Sonali Chandra, një kërcimtare indiano-amerikane nga Nju Xhersi, thotë se beson se seksi është një akt 'i shenjtë dhe i veçantë', kështu që ajo ka vendosur të presë deri në martesë.

Megjithatë, ajo tha për Daily Star në një intervistë të fundit se pothuajse të gjithë kërkuesit e saj të mundshëm kaluan në anën tjetër pasi morën vesh për abstinencën e saj.

Sonali, prindërit e së cilës janë indianë, tha se ajo u rrit në një familje të rreptë, kështu që jeta e saj e dashurisë nuk ekzistonte deri në të 20-tat e saj - duke zbuluar se ajo kishte provuar të puthurën e saj të parë në moshën 26-vjeçare.

Tashmë, ajo ka pasur tre lidhje serioze, por secili nga ish të dashurit e saj u largua kur u tha se ajo nuk kishte bërë kurrë seks më parë. 35-vjeçarja pranoi se shpesh ndihet 'e vetmuar' dhe duhet 'të mpijë dhimbjen e saj emocionale'.

Por pavarësisht fatit të keq të saj deri tani, Sonali ende shpreson se do ta gjejë shpirtin binjak. Ajo tha: "Unë dua atë që Priyanka Chopra ka me Nick Jonas"

Megjithatë, abstinenca e saj e ka bërë të vështirë për të gjetur një mashkull të virgjër, pasi ajo zbuloi se shumica e njerëzve që ka takuar nuk e kishin ruajtur këtë virtyt dhe u larguan, kur zbuluan se ajo ishte e virgjër.

Kërcimtarja tha se pothuajse çdo djalë me të cilin ajo ka dalë u bë “djallëzor” kur ndau lajmin se nuk ka bërë kurrë seks.

“Kam takuar vetëm nëntë burra – duke përfshirë tre lidhje serioze – dhe të nëntë filluan të flisnin si budallenj kur morën vesh për virgjërinë time”, tha ajo.

“Unë e konsideroj seksin të shenjtë dhe të veçantë. Në fakt, nuk më pëlqen as fjala "seks", preferoj të them , "të bësh dashuri". Do të jem gati [të bëj dashuri] kur të kem një unazë nga “dikush”, - theksoi ajo. Si fëmijë, Sonali tha se ajo u rrit në një familje super të rreptë. Prindërit e saj, të dy nga India, nuk e lejuan atë të flinte - dhe takimi ishte rreptësisht jashtë tryezës.

“Edukimi im i rreptë ka pasur një ndikim të thellë në jetën time të takimit. Nuk më lejuan të shoqërohesha dhe takimet ishin një jo-jo e madhe”, shpjegoi ajo. "Takimi është një aftësi jetësore dhe mua më ndalohej ta zhvilloja takime për lidhje në vitet e adoleshencës dhe të universitetit". /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH