Aktualitet

Babai që ngacmoi të bijën: Atë natë konsumova hashash, isha i...

Shkruar nga Liberale
Babai që ngacmoi të bijën: Atë natë konsumova hashash,

37 vjeçari nga Maliqi i cili ngacmoi seksualisht vajzën e tij, 18 vjeçare ka mbetur në burg. Mirëpo ai ka mohuar të ketë ngacmuar me biseda erotike vajzën e tij, si dhe të ketë kryer veprime ndaj saj.

Nga ana tjetër, Prokuroria i ka kërkuar Gjykatës që 37-vjeçari të mbahet i izoluar në burg, deri në përfundim të procesit.

Ndërkohë, avokati mbrojtës i babait abuzues kërkoi të kryhet ekspertimi i bisedave erotike të regjistruara nga 18-vjeçarja, si dhe të bëhen analizat përkatëse, për të vërtetuar nëse babë e bijë mbrëmjen e ngjarjes kanë konsumuar lëndë narkotike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH