Kronikë

Babai gjen të varur brenda në banesë vajzën e tij

Shkruar nga Liberale
Babai gjen të varur brenda në banesë vajzën e tij

Ditën e sotme një 47-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj në Selenicë të Vlorës.

Vajza me iniciale A.H është gjetur brenda në banese nga babi i saj.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH