Life Style

“Babagjyshi” grabit bankën dhe i shpërndan paratë në rrugë

               Publikuar në : 10:56 - 25/12/19 liberale

Festa të gëzuara në Kolorado! Një person i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri hyri në një bankë në Kolorado duke grabitur aty mijëra dollar.

Pasi doli nga banka, ai ndaloi në rrugë duke ia shpërndarë paratë të pranishmëve ndërkohë që i uronte festat.

rabitësi, i identifikuar nga policia si David Wayne Oliver, u arrestua menjëherë pas ngjarjes, ndërkohë që nuk bëri fare rezistencë.

Një pjesë e të pranishmëve i kthyen paratë në bankë, ndërsa të tjerët iu gëzuan dhuratës për festa./Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back