Aktualitet

Axhenda/ Shefja e ODIHR kthehet në Tiranë dhe takon Bashën

Shkruar nga Liberale
Axhenda/ Shefja e ODIHR  kthehet në Tiranë dhe takon Bashën

Shefja e misionit të vëzhguesve të ODIHR, Adry Glover do të vijë sot në Tiranë, ku do të zhvillojë sot një sërë takimesh me krerët e partive politike.

Në orën 12:00 Glover do të takohet me kryetarin e opozitës, Lulzim Basha në selinë blu.

Ndërsa në orën 14:00 do të zhvillojë edhe një takim me Monika Kryemadhin në selinë e LSI-së.

Po ashtu pritet që sot Basha të takojë në ambientet e Ambasadës italiane, kryeministrin e vendit fqinj, Giuseppe Conte. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH