Aktualitet

Automjeti merr flakë në lëvizje

               Publikuar në : 19:01 - 27/03/21 liberale

Një automjet në lëvizje është përfshirë nga flakët e zjarrit pasditen e sotme në Qafën e Koshovicës në Fier.

Automjeti tip Jeep dyshohet se mori flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Për fat të mirë, nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Në vendngjarje shkuan forcat zjarrfikëse dhe policia.

Grupi hetimor nisi punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back