Aktualitet

Automjeti i djegur në pronësi të një gruaje, polcia jep detajet

Shkruar nga Liberale
Automjeti i djegur në pronësi të një gruaje, polcia jep

Një automjet tip Renault me targa AA 832 OO është djegur në mesnatë, në afërsi të stadiumit Niko Dovana në Durrës.

Sipas njoftimit të policisë, automjeti është në pronësi të një gruaje me inicialet R.Gj.

Dyshimet e para janë se automjeti është grabitur fillimisht dhe më pas i është vënë flaka.

Informacion paraprak

Më datë 08.10.2019, rreth mesnatës, në lagjen Nr.18, Durrës është djegur pjesërisht mjeti i parkuar, tip "Renault Megana” në pronësi të shtetases R.Gj., banuese në Shijak.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH