Sport

Atmosferë e vakët në Elbasan

               Publikuar në : 17:31 - 10/09/19 R Liberale

Është paraditja e kësaj të marteje dhe rrugët e qytetit të Elbasanit janë bosh. Të gjithë në punë, në pritje të ndeshjes së kombëtares që sa i takon shitjes së biletave, si tregues i pranisë së tifozëve në stadium, mbështetja për kombëtaren shqiptare nuk do të jetë e madhe.

Jo vetëm që e marta është ditë pune, por edhe për faktin se sikurse ndodh shpesh, të gjithë rendin të blejnë bileta pak minuta para ndeshjes.

Kombëtarja shqiptare shpreson në mbështetjen e madhe të tifozërisë në një takim të rëndësishëm si ky me Islandën.

(Visited 43 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *