Aktualitet

Athinë, i riu shqiptar masakron me thikë gruan

               Publikuar në : 13:21 - 30/07/21 liberale

Mediat greke shkruajnë, se një i ri shqiptar ka vrarë me thikë gruan e tij. Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në Athinë.

Pas krimit, ai ka shkuar në polici dhe ka rrëfyer ngjarjen. I riu iu ka thënë autoriteteve, se e ka kryer vrasjen pasi ishte shumë xheloz për të.

Policia e gjeti vajzën të vdekur në shtrat, të mbuluar nga një pellg i madh gjaku.

Shqiptari pritet të dalë para drejtësisë.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back