Aktualitet

Atentati/ Zbardhet dëshmia e prokurorit Ndoja, ja ç'tha në spital

Shkruar nga Liberale
Atentati/ Zbardhet dëshmia e prokurorit Ndoja, ja ç'tha në

Prokurori Arjan Ndoja ka dhënë dëshminë e tij edhe pse ndodhet i plagosur në spital.

Ai është shprehur në dëshminë e tij pas atentatit në autostradë se para se t'i bënin pritë ka qenë duke drekuar.

“Kam qenë duke drekuar në një restorant. Erdhi Muharremi dhe një tjetër e u ulën. Më pas u nizxëm drejt Tiranës”, ka thënë ai. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH