Aktualitet

Atentati ndaj prokurorit, Apeli jep vendimin për Redjan Rrajën

Shkruar nga Liberale
Atentati ndaj prokurorit, Apeli jep vendimin për Redjan Rrajën

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Redjan Rrajën.

Për të u dha masa e sigurisë ‘arrest me burg’, si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

Atentati ndodhi më 1 nëntor në mbikalimin e Shkozetit, ku bashkë me Ndojan u plagos miku i tij Aleksandër Laho dhe shoferi Andi Maloku, i cili ndërroi jetë në spital./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH