Showbiz

Astrologe Meri jep lajme të mira për këtë shenjë horoskopi

Shkruar nga Liberale
Astrologe Meri jep lajme të mira për këtë shenjë

Astrologe Meri jep lajme të mira për shenjat e horoskopit dhe shprehet se na pret nje clirim shpirteror dhe ndjesi qe kemi hequr nje barre te rende pergjegjesish.

Dashi

Sot do merrni sinjale per te vahduar perpara me projektet dhe kete do ta kuptoni sapo te dilni nga inati i perballjes me marredhenie dytesore apo ne cift

Demi

Lajme ligjore dhe program per nje udhetim qe e ngre me larte kualifikimin tuaj. Do merrni konkretisht nje rrugezgjidhje ne problemet tuaja apo ngecjet me punen

Binjaket

Ne dashuri sapo do dilni nga nje sherr i madh apo perballje e paqartesi, por eshte shume shpejt te themi qe jeni akoma mire. Me ceshtjet ekonomike eshte nje dite pozitive. Kujdes ne shoqeri

Gaforrja

Nje ceshtje familjare e veshtire do marre fund dhe do filloj rehabilitimi apo qetesimi dhe normaliteti ne jeten tuaj. Kujdes me karrieren dhe nje oferte te re pune

Luani

Cdo argument juaji ligjor apo jo do hidhet poshte apo nuk do gjeni rrugen e duhur per tu mbushur mendjen te tjereve. Ndoshta sot do keni hequr dore nga perpjekjet

Virgjeresha

Hena ne Bricjap ju jep mundesi te riorganizoheni edhe nje here pas nje permbysjeje qe ka ndodhur ne planet tuaja ekonomke dhe ne pergjithesi ne marredhenie

Peshorja

Sapo kaluat nje perballje frontale me idete tuaja dhe kundershtimet qe ju vijne nga te tjeret dhe antagonizmi. Kujdes akoma marrdheniet ne cift dhe ne bashkepunime

Akrepi

Nje pengese ne lidhje me punen dhe psikologjine sapo kaloi dhe tashme jeni me ide te reja dhe komunikime te reja apo prurje te reja. Por vazhdon tereni i njejte qe duhet rregulluar

Shigjetari

Ne dashur gjerat u perkeqesuan papritur dhe gabimet e se kaluares apo njerezit e se kaluares me ndikimin e keq nuk ju lane te beni hapje te reja apo njohje. SOT KA LAJME EKONOMIKE TE MIRA

Bricjapi

Hena ne shenjen tuaj do ju qetesoj dhe sjelli tendencen e nje ndryshimi i cili do jete pozitive pas nje periudhe te ngecur apo kaps ne ceshtje familjare e karriere

Ujori

Dita do jete me shume e lidhur me qetesine dhe shplodhjen tuaj pasi veprimtaria e diteve te fundit apo edhe kenaqesite nuk ju kane dhene energji, por ju kane lodhur

Peshqit

Sot do keni takime qe do merrni me shume mbeshtetje, por sapo keni shpetuar nga nje konflikt i brendshem qe e keni kuptuar qe eshte zmadhur me shume se duhet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH