Globi

Asnjë viktimë dhe 4 raste të reja në Kosovë

Shkruar nga Liberale
Asnjë viktimë dhe 4 raste të reja në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat sa i takon situatës pandemike në vend. Në njoftimin e Ministrisë raportohet se vetëm katër raste të reja me koronavirus janë regjistruar nga dita e djeshme në Kosovë.

Fatmirësisht, në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë viktimë si pasojë e virusit.

Sot janë shëruar 4 qytetarë, ndërsa numri i rasteve aktive në total është 324.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH