Kosova

Asnjë gjurmë rreth saj, 30-vjeçarja rezulton e zhdukur prej 19 ditësh nga Kosova

Shkruar nga Liberale
Asnjë gjurmë rreth saj, 30-vjeçarja rezulton e zhdukur prej 19

Një vajzë 30-vjeçare rezulton e zhdukur prej 19 ditësh në Prizren të  Kosovës dhe ende nuk ka asnjë gjurmë rreth saj.

Policia thotë se Emine Berisha nga Samadraxha e Suharekës doli nga shtëpia më 2 tetor të këtij muaji dhe nukë shtë kthyer më në banesën e saj.

Bashkëshorti i saj, i cili ka denoncuar humbjen e 30-vjeçares, ka deklaruar se ajo është parë për herë të fundit mëngjesin e dy tetorit, kur ka dalë nga banesa.

Blutë e Kosovës kërkojnë bashkëpunim nga qytetarët për gjetjen e vajzës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH