Aktualitet

Ashtu siç paralajmëroi ambasadorja e SHBA shkon sot në seli te Basha

               Publikuar në : 13:30 - 26/05/20 liberale

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim do të zhvillojë një takim sot me Kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Mësojet se takimi pritet të zhvillohet rreth orës 14:30, në Selinë e PD, ndërsa ende nuk dihet se për çfarë do të diskutojmë

Kujtojmë se disa ditë më parë ambasadorja amerikane vizitoi kryeministrin Edi Rama dhe lajmëroi se do të takonte edhe kreun e PD-së. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back