Aktualitet

Ashtu siç paralajmëroi ambasadorja e SHBA shkon sot në seli te Basha

Shkruar nga Liberale
Ashtu siç paralajmëroi ambasadorja e SHBA shkon sot në seli te

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim do të zhvillojë një takim sot me Kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Mësojet se takimi pritet të zhvillohet rreth orës 14:30, në Selinë e PD, ndërsa ende nuk dihet se për çfarë do të diskutojmë

Kujtojmë se disa ditë më parë ambasadorja amerikane vizitoi kryeministrin Edi Rama dhe lajmëroi se do të takonte edhe kreun e PD-së. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH