Aktualitet

Asgjësohen 4 mijë rrënjë kanabis në zonën e Kashnjetit në Lezhë

Shkruar nga Liberale
Asgjësohen 4 mijë rrënjë kanabis në zonën e

Rreth 4 mijë rrënjë kanabis janë zbuluar dhe asgjësuar në zonën e Kashnjetit në Lezhë, por burime policore bëjnë me dije se nuk ka të shoqëruar.

FNSH dhe RENEA ishin sot pasdite në Lezhë në kuadër të operacionit antikanabis në bashkëpunim edhe me Guardia di Finanza.

Sipas burimeve mësohet se ky është aksioni i dytë brenda pak ditësh në rrethin e Lezhës ku vetëm sot janë sekuestruar 4 mijë rrënjë kanabisi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH