Aktualitet

Artistët, politikanët apo biznesmenët? Detektivja zbulon kush tradhtojnë më shumë

Shkruar nga Liberale
Artistët, politikanët apo biznesmenët? Detektivja zbulon kush

Detektivja e çifteve, Shkënda Lili ka qenë e ftuar në “S’e luan Topi”, ku u shpreh se po t’i ndajmë tradhtitë sipas profesioneve, politikanët dhe biznesmenët janë ata që mbajnë vendet e para.

“Më shumë tradhtojnë të pasurit”, ka thënë ajo.

Erjona Rusi: Artistët, politikanët apo biznesmenët?

Shkënda Lili: Më shumë janë politikanët dhe biznesmenët, artistët nuk po i fus këtu.

Erjona Rusi: Pra prapë dalim tek ata që kanë më shumë para

Shkënda Lili: Në Shqipëri mbajnë dy lidhje njëkohësisht, edhe familjen, edhe lidhjen me të dashurën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH