Aktualitet

Arrestohet ish-kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku

Shkruar nga Liberale
Arrestohet ish-kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku

Mëngjesin e sotëm është arrestuar ish-kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku.

Sipas "News 24", Kajmaku ndodhet në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Kryebashkiaku i Vorës ndodhej në arrati dhe nuk iu dorëzua organeve të drejtësisë.

Ai u akuzua se kishte fshehur në formularin e dekriminalizimit dënimin në shtetin grek për falsifikim dokumentesh. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH