Aktualitet

Arrestohet drejtuesi i Urbanistikës në Bashkinë e Vlorës

Shkruar nga Liberale
Arrestohet drejtuesi i Urbanistikës në Bashkinë e Vlorës

Arrestohet përgjegjësi i zyrës së urbanistikes Rubin Hekurani dhe specialisti i kësaj zyre në bashkinë e Vlorës, Klaudio Mehmetaj.

Mësohet se në këtë operacionka edhe persona të tjerë, punonjës në bashkinë e Vlorës, të cilët kanë rënë në prangat e Policisë.

Autoritetet bëjnë me dije se arrestimet janë bërë lidhur me çështjet e falsifikimit të dokumenteve.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH