Aktualitet

Arrestohet 26-vjeçari, dhunoi babain dhe e kërcënoi me thikë

Shkruar nga Liberale
Arrestohet 26-vjeçari, dhunoi babain dhe e kërcënoi me

Një i ri është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij si dhe e ka kërcënuar.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin B.H., 26 vjeç, banues në Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me mjet të mprehtë thikë babin e tij.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH