Aktualitet

Arrestohen disa policë në Shkodër, abuzuan me një tender

Shkruar nga Liberale
Arrestohen disa policë në Shkodër, abuzuan me një tender

Policia e Shkodrës ka arrestuar 14 efektivë policie dhe ish-efektivë policie, si dhe punonjës dhe ish-punonjës.

Të arrestuarit dyshohet se kanë abuzuar me një tenderin. Bëhet fjalë për tenderin për rikonstruksionin e komisariatit të policisë në Malësi të Madhe para 4-5 vitesh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH