Showbiz

Armina Mevlani flet për herë të parë për fëmijët e Shkëlzenit: Bëjmë qejf, u jap këshilla

Shkruar nga Liberale
Armina Mevlani flet për herë të parë për

Armina Mevlani ka folur për herë të parë për fëmijët e partnerit të saj Shkëlzen Berisha.

Blogerja tregoi se, raporti me ta është mjaft shoqëror dhe nuk ka pasur asnjëherë për qëllim të bëhet mamaja e tyre, pasi ata e kanë mamanë.

“Unë i kam njohur 9-vjeç.. jo absolutisht, nuk pretendoj më shumë, madje kam marrëdhënie shoqërore me të, i jap këshilla, bëjmë qejf. S'mund t'i bëhem mama, se mamanë e kanë, absolutisht”, tha Armina.

Dje në mbrëmje në emisionin “Goca dhe gra” u diskutua për marrëdhënien me fëmijët e partnerit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH