Showbiz

Arjola Shehun do ta shohim në një rol kinematografik

Shkruar nga Liberale
Arjola Shehun do ta shohim në një rol kinematografik

Gazetaren Arjola Shehu shumë shpejt do ta shohim edhe në një rol kinematografik. Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja ndërsa poston disa foto nga xhirimet.

Arjola shkruan se shumë shpejt do të vijë një cameo interesante, ndërsa nuk zbulon detaje të tjera rreth rolit të saj në këtë projekt të ri.

“Roli im i parë në kinematografi! Një cameo interesante! Ishte privilegj i madh të takoja dhe të punoja me një kast të mrekullueshëm aktorësh dhe stafi regjisorial!”, shkroi gazetarja në Instagram.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH