Showbiz

Arjan Konomi në spital: Desh humba krahun por për fat të mirë ka shpresë që ta kem

Shkruar nga Liberale
Arjan Konomi në spital: Desh humba krahun por për fat të

Arjan Konomi ka pësuar një aksident i cili po qëndron në Jordani dhe iu nënshtrua një operacioni në një nga spitalet e Jordanisë. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një videoje në rrjete sociale.

“Tungjatjeta miq. Siç po më shikoni këtu në kushte jo të mira dua të ndaj me ju një fatkeqësi më ndodhi.

Ndodhem në spitalin e Amman-it. Dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim të cilin desh e humba por për fat të mirë ka shpresë akoma që ta kem.

Nuk di çka t’iu them tjetër. Nëse ju kam munguar në Instagram është për këto arsye”, thotë ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH