Kryesore

Arion Sulo në Open: Gazi është i ndaluar të përdoret

               Publikuar në : 23:22 - 15/04/19 Liberale

Kyeredaktori i Gazeta Liberale, Arion Sulo, ka deklaruar në emisionin Open se përdorimi i gazit lotsjellës në protest është i ndaluar.

Duke folur në emisionin Open, Sulo tha se qeveria e ka nxitur debatin tek kronika ku në fakt çështja është politike.

Por Ngjela e ka kundërshtuar Sulon duke thënë se e gjithë kauza e protestës është ndalimi i reformës në drejtësi dhe protestat në një farë mënyre ndihmojnë Ramën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *