Showbiz

Arbenita thumbon Feron: Djemtë 25-vjeçar që mbahen nga nëna, çfarë të them…?

Shkruar nga Liberale

Pas ndarjes, çifti i shumëpërfolur i showbizit, Fero dhe Arbenita, kanë nisur të “thumbojnë” njëri-tjetrin përmes rrjeteve sociale.

Më herët Fero deklaroi se i është përkushtuar fesë Islame dhe se i ka ndarë përfundimisht rrugët me Arbenitën, duke thënë se ajo nuk ka vend në xhenet marrë shkas nga ekspozimi i tepërt i trupit.

Pas këtyre deklaratave të Feros ka ardhur edhe një reagim i Arbenitës përmes Instagramit të saj, ku ka publikuar një meme që fokuson djemtë ballkanas 25-vjeçar të papunë, që mbahen nga nëna.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH