Showbiz

Arbana Osmani publikon një foto e të gjithë i shohin barkun

Shkruar nga Liberale

Në datën e tyre të lindjes Arbana dhe Eduarti dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen me një fëmijë. Më 7 maj kishin ditëlindjen e tyre, ndërsa sot më 11 maj moderatorja feston ditëlindjen e mbesës së saj.

Ajo ka publikuar disa foto nga festa, teksa shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë me lule dhe menjëherë sytë të shkojnë te barku. Siç duket moderatorja është në muajt e parë të shtatzënisë dhe deri tani trupi i saj duket në formë. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH