Aktualitet

Ambasadorja Yuri Kim takon sot kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi

Shkruar nga Liberale
Ambasadorja Yuri Kim takon sot kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, do të takojë sot edhe kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Takimi mes ambasadores dhe Ruçit do të zhvillohet në zyrën e kryeparlamentarit, në Kryesinë e Kuvendit.

Kujtojmë që më herët ajo ka zhvilluar disa takime të tjera me politikanë në vend, nga ku edhe me kryeministrin Edi Rama si edhe me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH