Aktualitet

Ambasadorja Yuri Kim shkon në Kryesinë e Kuvendit, ja kë do takojë

Shkruar nga Liberale

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit.

Sipas televizioneve informative, ajo do të zhvillojë një takim me kryetarët dhe nënkryetarët e Komisionit të Integrimit të Jashtëm dhe Ekonomisë.

Takimi vjen një ditë pas seancën plenare të tensionuar në Kuvend.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH