Aktualitet

Ambasadori italian takon Ramën dhe zbulon detaje nga biseda

Shkruar nga Liberale
Ambasadori italian takon Ramën dhe zbulon detaje nga biseda

Ambasadori italian, Fabrizio Bucci zbuloi sot se ka zhvilluar sot një takim pune me kryeministrin Edi Rama.

Sipas tij, biseda mes tyre u përqëndrua tek çështje me prioritet për dy vendet.

“Pata një takim të gjatë sot me Edi Ramën. Bëmë një panoramë të çështjeve me prioritet për dy vendet. Dialogu, në interes të qytetarëve të vendeve tona. Pata një takim të gjatë sot me Edi Ramën”, tha ambasadori italian. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH