Aktualitet

Ambasadori i BE i shkon në zyrë Presidentit Meta

Shkruar nga Liberale
Ambasadori i BE i shkon në zyrë Presidentit Meta

Ambasadori i BE-së në vendin tonë, Luigi Soreca po zhvillon një takim me kreun e Shtetit Ilir Meta në Presidencë.

Takimi ka nisur prej disa minutash dhe vjen në nisje të sesionit politik, i cili pritet të jetë me debate nga ana e mazhorancës dhe opozitës.

Kujtojmë se disa ditë më parë Meta dekretoi 25 prillin si datën për zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH