Aktualitet

Ambasadorët i shkojnë në zyrë Sandër Lleshajt

               Publikuar në : 15:18 - 12/12/19 liberale

Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca, e ngarkuara me punë e Ambasadës amerikane në Tiranë, Leyla Moses- Ones dhe ambasadori i Britanisë së Madhe, Duncan Norman kanë shkuar sot në zyrën e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj.

Sipas Report TV, takimi i ndërkombëtarëve me Lleshajn po zhvillohet në ambientet e Ministrisë së Brendshm dhe ka nisur në orën 14:00.

Ndërkohë, nuk dihen ende arsyet e këtij takimi të ndërkombëtarëve me ministrin e brendshëm, Sandër Lleshaj.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back