Life Style

Almeda ka dy fjalë pas lindjes dhe merr dhuratën e parë për Alinën

               Publikuar në : 19:28 - 10/06/21 liberale

Dy ditë më parë Almeda dhe Tolga u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë Alinës. Çifti ka preferuar ta ruajnë identitetin e vogëlushes duke mos postuar foto të saj, megjithatë Almeda i ka falenderuar të gjithë për urimet me një postim në Instastory.

“Faleminderit të gjithë miqve të mi dhe ndjekësve në rrjete sociale për urimet e tyre të përzemërta. Dashuri dhe respekte për ju, ju duam”, shkruan Almeda.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back